Raj Przywrócimy.org

żyjemy by kochać i pomagać sobie nawzajem

dla RODZICÓW

————————————————————————-

Drodzy Rodzice,

Rozumiemy, że w obecnych czasach możecie czuć się osamotnieni i zagubieni wobec wielu zmian i żądań systemu. Z pewnością macie też wiele pytań zdrowotnych, o edukację i dobrobyt waszej rodziny, dlatego chcielibyśmy wyjść Wam naprzeciw z pomocą.

Każdy z nas jest odpowiedzialny za życie i zdrowie naszych dzieci i bliskich, jako, że nikt „z góry” ani żadna firma nie wezmie odpowiedzialności za wiele decyzji które wy pozwolicie by dotkneły was, wasze dzieci i bliskich, tym bardziej musimy się edukować i szukać relacji z ludzmi i organizacjami/ stowarzyszeniami którzy pomagają sobie nawzajemy.

Polecam Wam zapoznać się ze wszystkimi postami na naszej stronie, bo bazujemy tylko na sprawdzonych informacjach, znamy osobiście wielu doświadczonych w swoich zawodach m.in. lekarzy, prawników, terapeutów, nauczycieli, przedsiębiorców, wojskowych, policjantów i wielu wielu przedstawcieli też innych zawodów i branż.

Każdego dnia staramy się pomagać rodzicom w różnych sytuacjach, zwłaszcza związanych z kwestiami wolności, medycyny, prawa, edukacji ( zobacz dział Edukacja ). Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy napisz lub możesz nas znajść na różnych wydarzeniach zwiazanych m.in. ze zdrowym odżywianiem, ekologią, edukacją domową, prawem, zdrowiem, sportem.

Współpracujemy m.in. z:

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców PSNLIN www.psnlin.pl

Stowarzyszenie Suwerenni www.suwerenni.org

Strażnicy Wolności – możecie ich oglądać m.in. na YT

Specjalistami z dziedzin takich jak Survival, Samoobrona, Prepering, Lekarzami naturopatami, zielarzami, jesteśmy częścią kooperatywy żywności ekologicznej i produktów do naturoterapii leczniczej …

Ps. takie pisemko które może się przydać rodzicom: