Raj Przywrócimy.org

żyjemy by kochać i pomagać sobie nawzajem

Eko Wioska

Jesteśmy w trakcie tworzenia projektu ekologicznej wioski która w 1 kolejności ma stanowić pomoc i zamieszkanie dla seniorów lub ludzi samotnych oraz dla samotnych matek/ojców z dziećmi oraz rodzin z dziećmi w potrzebie. Samotne matki/ojcowie z dziecmi i rodziny mogą dzieki temu nie martwić się o przyszłość.

Przyjmiemy też samotne przyszłe matki czyli w ciąży nawet jeśli nie zdecydują się potem same wychowywać dziecka to mogą liczyć na naszą pomoc i opiekę nad dzieckiem, sznujemy każdy wobór.

Będzie to również miejsce alternatywnej Edukacji naturalnej, która bazować będzie nie na siedzeniu w ławkach jak roboty, ale aktywizacji, na zdobywaniu i nauce potrzebnych informacji oraz zajęciach praktycznych z dziedzin takich jak m.in.: rolnictwo ekologiczne, ratownictwo, medycyna naturalna, żywienie, prawo, budownictwo, survival, bushcraft, preppering, krawiectwo, mechanika, elektronika, hodowla zwierząt, weterynaria ….

Wioska będzie oczywiście bardziej rozbudowana niż wstępny plan, niemniej będzie zawierać wszystko co potrzebne na danym miejscu od pracy, po opieke nad dziećmi i nad staruszkami, aż po opiekę medyczną (bazującą na medycynie naturalnej ale nie tylko). Teren będzie miał też pole rolne, sad i ogrody z których czerpać będziemy ekologiczne zdrowe pożywienie.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy i poprzez naszych znajomych wszystkie chętne osoby do udziału w tworzeniu tego dzieła.

Nie jest to miejsce dla każdego, na spotkaniach na żywo wyjaśniamy kogo i na jakich zasadach szukamy do współtworzenia tego projektu.

W związku z wysokimi kosztami tego projektu liczymy na wasze wsparcie i pomoc firm które chciałyby przekazać swoją pomoc, produkty, usługi na ten cel.

Jeśli chcesz zostać Fundatorem i nas wesprzeć, możesz przekazać darowiznę na nr. konta w Banku PKO BP:

96 1020 5297 0000 1102 0220 3875

Z góry dziekujemy wszystkim za każdą pomoc i wsparcie 🙂

Poniżej : Pierwotny wstępny projekt Wioski oraz wizualizacje dzięki pomocy Architekta Dawida z DD Architekt za co serdecznie dziekujemy 🙂

sdr