Raj Przywrócimy.org

żyjemy by kochać i pomagać sobie nawzajem

PLIKI do Pobrania

Akcja Stop Dyskryminacji = Stop Segregacji sanitarnej #stopsegregacjisanitarnej

Obecnie pracujemy nad pełną dokumentacją prawną w celu przyjęcia Uchwał o Zakazie dyskryminacji w danej gminie (każdy składa tam gdzie jest w stanie tą procedurę przeprowadzić a nie jedynie złożyć papiery). Do przedłożenia w każdej Radzie Miast / Gmin jako Petycja /Wniosek wraz z uzasadnieniem i gotową Uchwałą do podjęcia przez Radnych. Polecam by rozmowy z radnymi prowadziły głównie kobiety i matki oraz ojcowie zważywszy na fakt iż temat dotyczy głównie bezbronnych DZIECI !!!!

Przykład: Bez maski / bez szczepionki / bez czegoś albo z czymś co akurat ktoś sobie wymyśli TWOJE DZIECKO może nie kupić jedzenia, nie wejdzie trenować do klubu sportowego, nie wejdzie na basen …. To się dzieje już teraz ! Sprawdz w swojej okolicy !

Ponadto ma powstać dokument informacyjny dla mundurowych którzy nie są zbytnio świadomi, że sytuacja dotyczy też ICH i ich DZIECI !!!!

Każde spotkanie z policjantem, matką, ojcem dzieci niech będzie dla was pretekstem do edukowania ich, bo to co sie teraz dzieje dotyka też ich i ich dzieci – mówię tu zwłaszcza o dyskryminacji rodem z czasów II Rzeszy . Nie bądzcie obojętni i zapytajcie czy chcieliby by to ich dziecko było dyskryminowane jako gorsze i nie wpuszczone np. do sklepu, klubu sportowego, na basen czy gdziekolwiek indziej ? Czy chcieliby widzieć jego płacz ?

Nr.rejestru firm handlowych DUNS pod którym zarejestrowana jest dana instytucja np. urząd wpisujecie w wyszukiwarke: www.upik.de , nastepnie wybieracie kraj , jeśli to Polska wybieracie: Polen , a w górnej ramce wpisujecie nazwę np. Urząd Miasta Stołecznego Warszawa . Trzeba wpisywać różne warianty nazwy, bo czasem jest np. inna kolejność wyrazów. NAstępnie po prawej stronie macie: Profil anziegen, klikacie to i ukazują się pełne dane firmy. Dzięki temu macie pełny obraz tego czy macie do czynienia z instytucją państwową ( takich u nas nie ma) czy z prywatną spółką = firmą uzurpującą tylko organ państwowy. Wyszukiwarka dostarczy wam z pewnością wielu emocji, więc życzę udanej zabawy 🙂

” Gdy dobrzy ludzie milczą , zło rośnie w siłę „

Pisma, Opracowania i porady powstają dzięki Stowarzyszeniom, fundacjom, lekarzom, prawnikom i aktywistom a także dzięki: kancelarii Lege Artis i kancelarii Katarzyny Tarnawy – Gwóźdź z przyjaciółmi, Stowarzyszeniu „Głos Wolności”, „Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców”, „Centrum Informacji o Zdrowiu Dobrostan”, za co serdecznie DZIĘKUJEMY 🙂

Pismo – Brak zgody na test / szczepienie